I jeszcze jedna zaległa krótka relacja. Tym razem z IV Finałowej Rundy Zachodniopomorskiej Ligi Pływackiej, która odbyła się w Szczecinie w obiekcie „Floating Arena”.

356199318 1548495412341568 6065995741199699231 n

W zawodach „Fokę” reprezentowała spora grupa pływaków i niemal wszyscy bez większego doświadczenia. Głownie chodziło o zdobyćie doświadczenia. Najlepiej zaprezentowali się ci najbardziej doświadczeni czyli Grzegorz Smoliński, który zdobył srebrny medal na 100 m stylem dowolnym oraz w klasyfikacji generalnej zajął IV miejsce. A także Kornel Duczyński zajmując 6 miejsce w tej samej konkurencji a w klasyfikacji końcowej VI miejsce. Wysoką bo X pozycję w końcowej tabeli zajął Jan Dąbrowski  a także Joanna Kolańska co jest miłą niespodzianką bowiem rywalizowała ze starszymi od siebie zawodniczkami

355131321 272393105280669 2314717933871977254 n

354920208 3263895917234861 176156297644008482 n  355122583 262116329830005 7857150789053525541 n

Poza ww Fokę w tych zawodach reprezentowali jeszcze Lilianna Baczyńska, Blanka Borsiak, Oskar Gasztold, Amelia Janas, Dominika Janaszczyk, Mateusz Kukwa, Hanna Nawrocka, Wiktoria Nowak, Mikołaj Sitarz, Tymon Wierzbowski  i Roksana Zawartka.

Były to ostatnie zawody tego sezonu. Od września rusza nowy i mamy nadzieję, że zebrane doświadczenia będą procentowały!