wfwefwe

Pierwszym startem dla nas w tym sezonie był udział w „Zawodach o Puchar Prezydenta Miasta Koszalina 2022”.Jak na ten etap przygotowań było super bo zdobyliśmy 11 medali ( 5 złotych, 4 srebrne, 2 brązowe)!

Oczywiście były jeszcze widoczne braki w formie, pojawiały się błędy techniczne, bo w zasadzie trenowaliśmy tylko tydzień, ale i tak było dobrze !!!

311132115 822269899117315 6350497189206272400 n

Najlepiej zaprezentował się duet Adrianna Szpilewska oraz Kamil Dokurno, którzy zdobyli po dwa złote medale. Adrianna w wyścigach na 100 m stylem dowolnym i 50 m stylem grzbietowym, a Kamil 100 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym.

310657484 671008587534504 8421325948166856838 n

310766645 634529568228949 737458007828754667 n

310314852 459405512666610 4116682892384555789 n

Po dwa medale zdobyli rownież Grzegorz Smoliński – złoty na 50 m stylem motylkowym i srebrny 50 m stylem dowolnym, Jakub Dokurno – srebrny 100 m stylem zmiennym i brązowy 50 m stylem dowolnym oraz Ignacy Nowakowski – srebrny 50 m stylem motylkowym i brązowy 100 m stylem dowolnym.

Medal srebrny na 100 m stylem zmiennym zdobył Kornel Duczyński.

Poza wymienionymi „Fokę” reprezentowali jeszcze Joanna Kolańska, Ewa Szalewicz,  Jakub Marchlewski, Jan Dąbrowski oraz debiutujący Oskar Gasztold. Zajęli oni dalsze pozycje, ale ustanowili całkiem dobre nowe wyniki życiowe.