12 maja w  Koszalinie odbyła się zaległa II Runda

Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego

dla roczników 2006 – 2009.

Niezły powrót Mikołaja Balika!

 

m2 2

 m2 1

Z pośród naszych reprezentantów na szczególną uwagę zasługują starty Mikołaja Balika, dla którego były to pierwsze zawody po dłuższej przerwie w treningach i od razu bardzo mocno zaznaczył swoją obecność. Najpierw w  wyścigu na 50 m stylem dowolnym uzyskał znakomity czas 26.50 s, który gdyby nie błąd techniczny przy starcie dałby mu złoty medal, a następnie na dystansie 50 m stylem motylkowym potwierdził, że jest w doskonałej formie i z czasem  28.87 s zdobył medal srebrny.

Całkiem przyzwoicie zaprezentowała się też Nikola Błaszczyk zajmując 4 miejsce na 50 m stylem dowolnym i 6 miejsce na 200 m stylem zmiennym. Pozostali nasi zawodnicy zajmowali dalsze pozycje.

W tych zawodach poza wymienionymi reprezentowali nas jeszcze Alicja Raźniewska, Jakub Brzęczek,  Jeremii Szewczyk, Jakub Dokurno, Aleksander Garbicz, Piotr Kozicz i Jakub Janiszewski.

Startowała też Hanna Aleksandrowicz, nasza wychowanka, która obecnie trenuje i reprezentuje MKP Szczecin. Hania zdobyła srebrny medal w wyścigu na 50 m stylem motylkowym i zajęła 4 miejsce na 200 m stylem zmiennym.