W sobotę 21 lutego

na basenie „Wodny Raj” przeprowadzono wewnętrzne zawody pływacki

dla dzieci i młodzieży uczących się oraz doskonalących pływanie w naszym klubie.

IMAG0040

Na starcie stanęło blisko 60-cioro zawodników, którzy rywalizowali w swoich grupach wiekowych –od najmłodszych do najstarszych.

IMAG0053

W trakcie zawodów stosowano wszystkie procedury startowe zgodne z obowiązującymi przepisami Polskiego Związku Pływackiego, dlatego każdy mógł poczuć „smaczek” i stres poważnych zawodów. Dodatkowo byli sędziowie - wykwalifikowani kl II Okręgowej jak Anna Zakrzewska, Filip Derbin czy Kacper Sieńko, ale także ci, którzy rekrutowali się spośród naszych gimnazjalistów, uczących się i doskonalących swoją wiedzę na temat przepisów pływackich.Oni również w ostatnim wyścigu pokazali swoje umiejętności konkurując na 100 m stylem zmiennym.

Wszyscy byli wygranymi, wszyscy otrzymali złote medale bo najważniejszy był udział a nie zajęte miejsce, ale mimo tego wyścigi były zacięte i nie brakowało sportowych emocji.

IMAG0054

Szkoda tylko, ze nie wszyscy dotarli bo zapewne część wyeliminowały choroby – taki czas i „…taki klimat”, ale zapewne część też sparaliżowała trema i nie pozwoliła ruszyć się
z domu. Dlatego tym bardziej BRAWA należą się tym, którzy odważyli się podjąć rywalizację oraz ich rodzicom, za to że znaleźli czas i chęci aby dzieci „dostarczyć” na basen a potem gorąco dopingować.

Organizacyjnie zawody „ogarniali” panowie Andrzej Zakrzewski, Wojtek Sieńko i Tomek Janus pod czujnym okiem Prezes klubu Jacka Klucznika.

IMAG0067

IMAG0037

IMAG0064

IMAG0065

Fotki wykonane i udostępnione przez pana Pliszkę.