17e2e5d55a4396d505c9320963edfec334acd2

 

Szanowni Państwo!

W związku z obowiązującymi  obostrzeniami  w korzystaniu z basenów pływackich, z przykrością  informujemy, że obecnie nie ma technicznych możliwości prowadzenia zajęć grupowych w ramach „Foki”!

Z uwagi na powyższe - niestety - do końca obecnego roku szkolnego nie mamy możliwości wznowienia zajęć nauki  i doskonalenia pływania oraz treningów.

Mamy nadzieję, że we wrześniu sytuacja będzie na tyle stabilna, aby rozpocząć nowy sezon w dotychczasowej formie.

Jednocześnie informujemy, że Zarząd Klubu podjął decyzję o zwróceniu Państwu w części wpłaconych składek członkowskich za ostatni semestr. Zwrot pomniejszony zostanie o kwotę 90 zł (i odpowiednio 45 zł za każde następne dziecko), tj. o sumę pokrywającą koszty prowadzenia zajęć oraz funkcjonowania klubu w miesiącu lutym i części marca 2020 r.

Zwroty będą sukcesywnie dokonywane na konta, z których zostały dokonane wpłaty - oczywiście dla członków, którzy nie posiadają zaległości.

Uzyskaliśmy także informację od zarządzających basenem,  iż ważność karnetów uprawniających do korzystania z zajęć „Foki” zostanie przedłużona.

Przypominamy także, iż pływalnia „Wodny Raj” jest już czynna i indywidualnie można korzystać z jej uroków zgodnie z obowiązującymi obecnie zasadami.